Turbocraft

Наше обладнання

Верстат для балансування валів турбокомпресорів

Високоточне обладнання для низькошвидкісного балансування валу та деталей роторної групи, що включає колесо компресора, газо-масляне ущільнення та компресорну гайку.

Обладнання забезпечує високу якість ремонту, оскільки дисбаланс усувається як у самому валу турбокомпресора, і після його збирання з деталями роторної групи. Ця технологія балансування запобігає великому прогину валу при розгоні турбіни до критичних швидкостей, знижуючи ймовірність зношування деталей турбокомпресора через вібрацію.


Верстат має високу точність (0,4 г*мм\кг), що дозволяє працювати з турбокомпресорами гоночних автомобілів, яким потрібні особливі вимоги до вібрації. Вантажопідйомність обладнання 3 кг, що дає можливість ремонтувати не тільки турбокомпресори легкових і вантажних автомобілів, але і ті, що встановлюються на спеціалізованій техніці і катерах.

Стенд для низькошвидкісного балансування картриджів

Багатофункціональне спецобладнання для підготовки, випробування та балансування зібраних картриджів вантажних та легкових авто.

Стенд усуває вібрацію, що виникає після збирання валу турбокомпресора в середній корпус. Крім того, обладнання допомагає відбраковувати покупні картриджі вантажних автомобілів з неприйнятним рівнем вібрації, що гарантує високу якість картриджів, що продаються з нашого складу.

Добалансувальний стенд працює на невисоких швидкостях (від 0 до 6500 об\хв) та оснащений маслосистемою, яка подає розігріте мастило під тиском до картриджа. Ми використовуємо його не тільки для балансування та перевірки течі мастила але також для обкатки зібраних картриджів. Завжди існує невеликий ризик руйнування турбокомпресора через мікротріщини в деталях або через внутрішні напруги, наслідки такого руйнування при першому пуску турбокомпресора встановленого на авто може бути катастрофічними для двигуна або турбосистеми. Обкатка унеможливлює подібні ситуації, ці ризики ми беремо на себе в процесі ремонту.

Стенд для високошвидкісного балансування картриджа

Високотехнологічне спецобладнання для модального балансування зібраного картриджа на експлуатаційних швидкостях.

Це обладнання усуває модальний дисбаланс, що виникає тільки на експлуатаційних швидкостях турбокомпресора (80 000 – 300 000 об/хв). Неврівноважений модальний дисбаланс може зруйнувати турбокомпресор, так як вал у цій ситуації при обертанні багаторазово прогинається в різних проекціях, викликаючи вібрацію, що перешкоджає формуванню масляного клина, який захищає деталі картриджа від зносу.

Стенд оснащений маслосистемою розігріте масло, що подає під тиском, в картридж створюючи для нього умови аналогічні експлуатаційним. На стенді ми балансуємо, перевіряємо протікання мастила та випробовуємо зібрані картриджі в максимально наближених до робочих умов. Стендові випробування гарантують якість ремонту та надійність агрегату. Устаткування дозволяє формувати та роздруковувати звіти після проведення випробувань, тому всі картриджі видаються нашим клієнтам з гарантійним талоном та звітом.

Стенд для налагодження та випробування турбокомпресора

Обладнання для калібрування та випробування регульованих турбокомпресорів, що дозволяє відновлювати заводські налаштування та підтверджувати відповідність характеристик відремонтованого турбокомпресора вимогам виробника.

Унікальне обладнання після ремонтних робіт. За допомогою стенду налаштовуємо регульовані турбіни, вирішуючи проблеми з “турбоямами”, “недоддувом” та “переддувом” турбокомпресора.

Наявність даного стенду дозволяє нам перевірити та відкалібрувати будь-який привід, а також визначити знос пружин пневматичних та вакуумних актуаторів. Це часто є причиною проблем із роботою турбіни. Стенд також здатний спільно працювати з тестером-програматором електронних актуаторів, що дозволяє проводити глибоку діагностику для визначення справжньої причини поломки.

Устаткування використовується нами для діагностики та контролю стану соплового апарату турбокомпресора та системи управління. Спецобладнання має функцію перевірки клапана N75, це елемент системи управління роботою турбокомпресора, що не є його частиною, тобто звернувшись до нас, ви напевно вирішите свою проблему навіть якщо вона не пов’язана безпосередньо з турбокомпресором.

Контроль якості складання та налагодження турбокомпресора ми також виконуємо на даному стенді, оскільки обладнання має можливість створювати та роздруковувати звіт.

Тестер-програматор електронних актуаторів

Прилад для діагностики електронних актуаторів та окремих його частин. Також це обладнання використовується для перенесення керуючої програми при заміні кришки електронних актуаторів деяких виробників.

За допомогою тестера-програматора ми перевіряємо працездатність електронних актуаторів різних виробників, а також серводвигуни, що йдуть у їх складі.
Можливість окремої перевірки елементів електронного актуатора дозволяє дедуктивним методом визначити несправність та замінити лише один елемент, а не весь пристрій. Це дозволяє знизити вартість ремонту для наших клієнтів та гарантовано вирішити проблему.

Тестер-программатор адаптований для спільної роботи зі стендом для налагодження та випробування турбокомпресора це дозволяє нам виконувати більш точний аналіз роботи електроактуатора, оскільки ми маємо можливість аналізувати графіки сигналів, а значить точно визначити стан пристрою.

Піскоструминна установка

Обладнання, що дозволяє здійснювати очищення деталей від забруднень струменем стисненого повітря та абразивного піску.

Дане обладнання використовується нами для очищення корпусів та крильчаток турбокомпресорів від сажових забруднень, нагару, іржі та бруду. Піскоструминна операція є відповідальним процесом так як якщо очищення буде виконано погано частинки забруднення можуть потрапити в турбокомпресор що призведе до псування деталей турбокомпресора або інших елементів турбосистеми.

Ця установка має потужний компресор та окремо виведену пневосистему для повітряного пістолета. За рахунок цього ми не тільки якісно очищаємо поверхні від забруднень, але і продуємо корпуси, видаляючи весь абразив з деталей після очищення.

Камера має гарне освячення та систему примусової вентиляції, що дозволяє бачити наскільки якісно виконане очищення деталі навіть не видаливши її з робочої зони піскоструму.

Ультразвукова ванна

Обладнання для очищення деталей серед розігрітого спецрозчину використовуючи ультразвукові коливання звукових хвиль .

Це обладнання проводить якісне очищення деталей турбокомпресора від масляних та сажових забруднень. Зазвичай ми використовуємо ультразвукову ванну для очищення деталей, поверхня яких може бути зіпсована піскоструминною обробкою. Ці деталі включають механізм регулювання тиску повітря регульованих турбін, корпус картриджа та деталі роторної групи.

Перевагою даного обладнання є те, що видаляється забруднення навіть із важкодоступних зон, куди неможливо дістатися не одним інструментом. Таким чином, досягається високоякісне очищення всіх деталей турбокомпресора. Якісне очищення деталей дозволяє виявити та усунути навіть невеликі дефекти, що зменшує ризик входу турбокомпресора з ладу після нашого ремонту.

Універсальний токарний верстат

Металообробне обладнання для проведення токарних робіт різного рівня складності.

Недооцінити важливість даного обладнання у ремонтній майстерні складно. На токарному верстаті виконуються такі операції як розточування корпусів турбокомпресорів, підготовка деталей карданного валу до зварювальних робіт, підганяння та виготовлення деталей для ремонту тощо.

Наявність цього верстата в нашій майстерні дозволяє здійснювати ремонт будь-яких карданних валів і турбокомпресорів, оскільки у нас є можливість виготовити або доопрацювати не тільки деталі, але й необхідне оснащення або пристосування, здатні підвищити якість ремонту.
Відновлюючи зношені поверхні деталей агрегатів ми зменшуємо ваші витрати та підвищуємо його якість ремонту.

Свердлильний верстат

Металообробне обладнання для виконання свердлувальних робіт.

Це обладнання має велике коло завдань, в яке входять ремонтні операції та виготовлення необхідного для ремонту оснастки.

Турбокомпресори працюють у важких умовах (температура вихлопних газів 900 °С), тому корпуси набувають крихкості в процесі експлуатації, а гайки та шпильки просто прикипають. Розібрати турбокомпресор дуже складно. Замість грубої силою відгвинчувати гайки і збивати корпуси ми йдемо більш цивілізованим шляхом зрізуючи гайки якщо це необхідно. При цьому способі розбирання на корпусах не з’являється мікротріщини, але виникають проблеми зі шпильками, їх треба видаляти і в цьому нам допомагає верстат свердлильний.

Також не один ремонт клапана Весгейта не обходиться без свердлувального верстата. Обладнання бере участь як при ремонті турбокомпресорів, так і карданних валів. Наявність даного обладнання дозволяє нам акуратно працювати з будь-якими турбокомпресорами та карданами.

Верстат для балансування карданних валів

Спецобладнання зарезонасного типу для балансування 2-х, 3-х та чотирьох опорних карданних валів вантажних та легкових автомобілів та спецтехніки.

Верстат дозволяє усунути вібрацію карданного валу, що зазвичай стає причиною руйнування вузлів ходової частини автомобіля. Конструкція верстата та його оснастка дозволяє працювати з будь-якими видами карданних валів.

Унікальна особливість цього верстата – його висока точність (1 г*кг), достатня для балансування спортивного автомобільного кардана. Балансувальна система обладнання має безліч функцій, включаючи гармонійний аналіз вібрації. За допомогою цієї функції ми можемо провести комп’ютерну діагностику кардану і точно визначити джерело вібрації, тобто зрозуміти, який елемент кардану викликає проблеми. Ми також використовуємо цю функцію для контролю якості складання кардану після ремонту. Верстат здатний створювати та роздруковувати звіти про проведене балансування, тому наші клієнти завжди впевнені в якості нашої роботи.

Зварювальний стенд

Спецобладнання для виконання кільцевих зварювальних з’єднань різних елементів карданного валу.

Стенд здатний у напівавтоматичному режимі зварювати нероз’ємні з’єднання карданного валу. За рахунок автоматичного обертання кардана в процесі зварювання та фіксованого положення зварювального сопла, кільцеві зварювальні шви мають якість та зовнішній вигляд, невідмінні від заводських. Це означає, що ймовірність поломки кардана через неякісний зварювальний шв прагне до нуля.

На стенді ми також виконуємо виправлення труби кардана, використовуючи ненаголошений метод за допомогою рихтувального модуля. Цей модуль включає гідравлічний прес з широким призматичним штовхачем, який дозволяє без дефектів відновити вихідну форму труби.

Ненаголошене рихтування труби виключає появу вибоїн, прогинів і вм’ятин на поверхні кардана, які часто призводять до його руйнування. Наше дбайливе ставлення до карданів гарантує, що наші клієнти не мають проблем з автомобілем після ремонту кардана.

Ручний гвинтовий прес

Обладнання для виконання слюсарних робіт при ремонті карданних валів.

Унікальною особливістю преса є те, що розбирання та складання на ньому здійснюється акуратніше ніж на будь-якому іншому обладнанні такого типу. Це досягається завдяки використанню кулько-гвинтової передачі (ШВП), що йде у складі преса.

ШВП без ганебний механізм, тому слюсар тонко відчуває навантаження при опорі металу в процесі складання \ розбирання кардану що дає можливість працювати без псування деталей карданного валу.

Особливість преса також дозволяє нам збирати нероз’ємні хрестовини методом кернення і виконувати ненаголошене пресування деталей кардана виключаючи можливість перекосу або їх деформацій.
Наявність такого обладнання на ділянці гарантія того, що ремонт буде виконаний якісно і без додаткових витрат.

Гідравлічний прес

Спеціалізоване пресове обладнання для розбирання\складання карданних валів вантажних, легкових автомобілів та спецтехніки.

Гідравлічний прес із потужним гідроприводом дозволяє нам розбирати та збирати карданні вали різних розмірів без використання ударного інструменту. Головна перевага цього методу роботи полягає в тому, що виключається можливість появи мікротріщин у деталях карданного валу, які часто виникають при застосуванні кувалди та грубої сили при розбиранні кардана. Мікротріщини можуть призвести до руйнування кардану в процесі його експлуатації. Ми уникаємо використання ударних навантажень під час ремонту, щоб запобігти таким проблемам.

Гідравлічний прес оснащений манометром який дозволяє нам контролювати зусилля, що створюються пресом, це дає можливість стандартизувати процес ремонту видаючи завжди гарну якість на будь-якій операції.

Послуги Турбокрафт

Скористайтеся послугами професіоналів

Дотримуємося технології ремонту та балансування

Дотримуємося технології ремонту та балансування

Володіємо навичками балансування складних деталей і нестандартного обладнання за необхідним класом точності

Кваліфіковані фахівці

Кваліфіковані фахівці

Мають успішний досвід балансування різних роторів

Обладнаний цех

Обладнаний цех

Маємо парк обладнання для виготовлення необхідного оснащення та усунення дисбалансу вашого ротора

Склад запчастин

Склад запчастин

Використання високоякісних запчастин, які завжди в наявності на складі, дають змогу проводити ремонт за кілька днів.
Edit Template