Turbocraft

Ремонт карданних валів за німецькими стандартами у Миколаєві

Вирішуємо найскладніші проблеми з ремонтом, за які не візьмуться інші сервіси
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Види робіт з ремонту карданних валів

Отримайте консультацію щодо вартості та термінів ремонту

Edit Template
Edit Template

Комплексний підхід до ремонту карданів

Пропонуємо

Гарантуємо

Edit Template

Гарантуємо

Скористайтеся послугами професіоналів

Дотримуємося технології ремонту та балансування

Дотримуємося технології ремонту та балансування

Володіємо навичками балансування складних деталей і нестандартного обладнання за необхідним класом точності

Кваліфіковані фахівці

Кваліфіковані фахівці

Мають успішний досвід балансування різних роторів

Обладнаний цех

Обладнаний цех

Маємо парк обладнання для виготовлення необхідного оснащення та усунення дисбалансу вашого ротора

Склад запчастин

Склад запчастин

Використання високоякісних запчастин, які завжди в наявності на складі, дають змогу проводити ремонт за кілька днів.
Edit Template
Як дістатися
Edit Template
Як дістатися
Edit Template

Чому з ремонтом карданного валу не кожен може впоратися?

Ремонт карданного валу тільки на перший погляд простий, але варто лише заглибитися в цей процес і відразу оголюється підводні камені, про які знають не всі. Основною проблемою багатьох ентузіастів, які починають займатися ремонтом карданних валів є відсутність навичок, знань та обладнання з необхідним оснащенням.

Чому ж так важливо підходити до ремонту карданного валу з розумом? Вся справа в тому, що карданний вал – це вузол передає великий момент, що крутить, а значить відчуває великі навантаження, і помилки при його ремонті неприпустимі. До кожної операції варто підходити відповідально.

Огляд карданного валу

Першою операцією при ремонті кардан є його огляд. Перевірка шарнірів карданного валу на наявність люфтів зазвичай виконуються тактильним способом. Чи варто говорити про те, що визначити на дотик величину люфту може лише людина, яка має досвід у цій справі?

При огляді важливо бути уважним до дрібниць, адже саме на цьому етапі визначається стан кожного елемента карданного валу та обсяг, а також терміни робіт, що виконуються. Достатньо пропустити лише одну тріщину і кардан у процесі експлуатації сам себе зруйнує.

Розбирання

Після огляду кардан розбирають і в цьому теж не все так просто. Невмілий слюсар може зламати те, що залишилося цілим і збільшити вартість ремонту. Необхідне обладнання зменшує ризик, але все ж таки без навичок та спеціалізованих знань якісний ремонт малоймовірний.

Зварювальна операція

Важливою операцією є зварювання. Виконуватись вона повинна строго за технологією. Крім того, щоб гарантувати надійність зварювальних вузлів, необхідно використовувати зварювальний стенд. Як правило, він відсутній навіть у деяких спеціалізованих сервісах з ремонту карданних валів.

Складання

Складання хрестовин та інших шарнірів карданного валу теж вимагає акуратності та спец знань. Для виконання збирання необхідний хороший прес і спец оснастка.

Балансування

Якщо ви думаєте що на складанні ремонт завершується то це не так, залишається ще одна операція, яку можуть виконати тільки сервіси з ремонту карданних валів, але саме від неї залежить як довго буде служити карданний вал, цією операцією є балансування на верстаті. Операція технологічно складна, що вимагає наявності спец обладнання. Від якості балансування залежить рівень вібрації. Вібрації не тільки створює дискомфорт у салоні авто, а й руйнує всі вузли автомобіля. Як показує статистика вібрація – основна причина виходу з ладу карданного валу та ігнорувати її не дуже.

Наш сервіс має все необхідне для проведення будь-яких операцій з ремонту та модернізації карданних валів як для легкових так і вантажних авто. Наші спеціалісти проходили навчання на німецькій фірмі Walte. Ця фірма має глибоке коріння в ремонтному бізнесі так як більше 50 років займається ремонтом та виробництвом карданних валів у Європі. Весь накопичений досвід ми реалізуємо в нашій діяльності, працюючи за їх технологіями та стандартами.

На завершення хочу нагадати що карданний вал досить відповідальний вузол автомобіля, а значить помилки при його ремонті бути не повинно, тому що від цього залежить життя та здоров’я водія та пасажирів. Не варто недбало ставитися до ремонту, цінна може бути занадто висока.