Turbocraft

Ремонт турбокомпресорів за європейськими стандартами

Вирішуємо найскладніші проблеми з ремонтом, за які не візьмуться інші сервіси
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Наші види робіт з ремонту турбін

Заміна вакуумного актуатора турбокомпресора

Ремонт актуаторів та регулювання геометрії

від 1600 грн
Edit Template

Отримайте консультацію щодо вартості та термінів ремонту

Edit Template
Edit Template

Комплексний підхід до ремонту турбін

Пропонуємо

Гарантуємо

Edit Template

Гарантуємо

Перші ознаки поломки

01

Блакитний вихлоп
Витік оливи через турбіну і компресор

02

Падіння потужності
Закупорювання пристрою нейтралізації вихлопних газів

03

Система керування двигуном
Переходить у програму аварійного режиму

04

Забруднення радіатора
Охолодження наддувного повітря

Скористайтеся послугами професіоналів

Дотримуємося технології ремонту та балансування

Дотримуємося технології ремонту та балансування

Володіємо навичками балансування складних деталей і нестандартного обладнання за необхідним класом точності

Кваліфіковані фахівці

Кваліфіковані фахівці

Мають успішний досвід балансування різних роторів

Обладнаний цех

Обладнаний цех

Маємо парк обладнання для виготовлення необхідного оснащення та усунення дисбалансу вашого ротора

Склад запчастин

Склад запчастин

Використання високоякісних запчастин, які завжди в наявності на складі, дають змогу проводити ремонт за кілька днів.
Edit Template

Наш ремонт вигідна альтернатива новому турбокомпресору

В інтернеті багато суперечок про те, чи вигідно ремонтувати турбокомпресор або краще встановити новий і позбавити себе головного болю. Ми не хочемо вирішувати за вас, але залишити поза увагою це питання теж не можемо, тому вирішили дещо пояснити, щоб ви змогли знайти своє раціональне рішення.

Людей, які надають послуги з ремонту турбокомпресорів, досить багато і це факт. На жаль, не всі хто готовий взятися за ремонт вашого турбокомпресора мають необхідні навички, знання та обладнання для виконання цього непростого завдання.

Ті, хто гнівно відгукуються про ремонт турбокомпресора в інтернеті, можливо входять до числа людей, які мають негативний досвід ремонту у малокомпетентних «ремонтників», адже ремонт турбокомпресорів це вузькоспеціалізована область. Одна справа відремонтувати насос і зовсім інший турбокомпресор. Я не говорю про те, що з насосом може впоратися кожен, я лише вказую на те, що для ремонту турбокомпресора потрібен зовсім інший досвід і обладнання яких зазвичай багатьом не вистачає.

Другою групою людей, що залишають негативні відгуки на форумах, можуть бути люди, чия робота полягає у продажу готових турбокомпресорів. На жаль багато хто дотримується думки, що «на війні всі методи хороші», при цьому інтереси клієнтів вони не враховують.

Чому слід ремонтувати турбокомпресор?

Головна причина те, що при ремонті турбокомпресора спливають справжні причини поломки.

Уявімо таку ситуацію: у вас зламався турбокомпресор і причину поломки ви не знаєте. За рекомендацією «знаючих людей» з інтернету ви купуєте та встановлюєте новий дорогий турбокомпресор замість зламаного. Начебто проблема вирішена, це ж новий турбокомпресор, але не встигли ви проїхати і півкілометра як ваше авто знову починає вередувати так само як і зі старим турбокомпресором.

У цій ситуації у вас два варіанти: Перший це знову купити і встановити турбокомпресор у «знаючих людей», і другий варіант звернеться за допомогою до фахівців, які займаються ремонтом турбокомпресорів.

Звернувшись у ремонтний спеціалізований центр виявиться, що проблема те, і зовсім не в турбокомпресорі, а в повітряному фільтрі яким його вже й назвати не можна, бо він дірявий і утримує від попадання в повітряну систему хіба що гілки і то тільки великі.

У результаті ви купили новий турбокомпресор, заплатили за його ремонт, замінили фільтр, віддали гроші за чищення інтеркулера та патрубків. Проблема все одно вирішилася, але якою ж ціною.

Багато хто зараз може заперечити, що в будь-якому випадку відремонтований турбокомпресор має термін експлуатації менше ніж новий і тут я хочу теж дещо пояснити: для ремонту турбокомпресора використовують такі ж комплектуючі що і в новому, а зношені деталі відновлюють прибираючи зношену поверхню механічним способом тобто на верстатах. . При цьому зазори між деталями зберігаються ті ж, оскільки деталі у відповідь (наприклад підшипник) мають ремонтні розміри, тобто змінені до необхідної величини. Тепер запитайте себе: «чому термін експлуатації відремонтованого турбокомпресора повинен бути меншим ніж у нової?». Думаю ви вже зрозуміли, що дане судження помилкове.

Другою важливою перевагою ремонту є те, що ви можете на цьому заробити або точніше заощадити до 60% свої кровно зароблені заощадження.

Чому і як?

Як уже сказано було в цьому тексті при ремонті ви не купуєте весь турбокомпресор повністю, деякі деталі ми можемо відновити, наприклад корпус картриджа. Його досить почистити як слід, розточити отвори для підшипників з ремонтними розмірами, і він далі виконуватиме свої функції не гірше нового. Ми при цьому заробили на відновленні, а ви на різниці у вартості картриджа та послуги відновлення. Заради цікавості можете подивитися скільки коштує картридж і порівняти з ціною, що вам запропонує майстер-приймач у ремонтному сервісі. Думаю, ви будете приємно здивовані. Завжди знайдеться на що витратити зекономлену суму.

Випереджаючи питання скептиків скажу і про те, що налагодження та балансування турбокомпресора при ремонті в нашому ремонтному сервісі не гірше ніж на заводі виробнику, а в деяких випадках навіть краще вдвічі. Це не пусті слова. Ми надаємо письмові звіти про проведення стендових випробувань у цьому ви можете переконатись самі.

Ремонтуючи турбокомпресор у нас, ви вирішуєте не одну проблему, а кілька. Ви вирішуєте проблему з турбокомпресором, отримуєте інформацію про стан вашого автомобіля, що може допомогти вчасно запобігти серйозним поломкам інших механізмів. При цьому ще й заощаджуйте, заощаджені кошти також можуть допомогти у вирішенні ваших особистих проблем.

Поставте собі знову питання: «що вигідніше ремонт чи купівля нового турбокомпресора?»

З будь-яким прийнятим варіантом рішення ми можемо вам допомогти. При ремонті ви заощадите гроші. А при покупці у нас турбокомпресора чи картриджа це буде економія вашого часу. Крім того, ми безкоштовно продіагностуємо ваш турбокомпресор і покажемо справжню причину поломки. Дамо рекомендації для правильного монтажу та обслуговування турбокомпресора, що також може значно продовжити термін експлуатації вашого агрегату. Ми дбаємо про наших клієнтів. Звертайтеся до нас, це вам вигідно.