Turbocraft

Як перевірити турбокомпресор самостійно

Як показує практика, визначити причину поломки турбокомпресора самостійно досить важко. Не багато людей володіють необхідними навичками, крім того, часто для цієї роботи застосовують дороге спецобладнання, але дещо ви можете виконати і своїми силами.

Самостійна перевірка турбокомпресора охоплює візуальний огляд корпусних деталей, з’єднань і шлангів на наявність пошкодження, ерозії або прогарів. Під час огляду важливо переконається в щільності прилягання клапана Встгейта і оцінити стан равликів, лопатей коліс вала і кріпильних елементів. Ви можете також перевірити люфти вала турбокомпресора, спробувавши поворушити його в осьовому і радіальному напрямках відносно корпусу, якщо зазори занадто великі, ви відчуєте це. Уникайте миття турбокомпресора проточною водою перед оглядом, щоб не викликати ерозію поверхонь і не змити сліди, які допоможуть фахівцям визначити причину поломки.

Важливо під час огляду визначити, чи не відкручено “компресорну гайку” на валу і гайку на штоку актуатора або упорі, в який він впирається. Якщо гайки розгвинчені, значить порушено заводське калібрування турбокомпресора. У цьому разі необхідно терміново звернутися до спеціалізованого ремонтного сервісу. Експлуатація турбокомпресора в такому стані небезпечна.

Самостійно розбирати і збирати картридж, а також намагатися відрегулювати турбокомпресор категорично не рекомендується. Під час розбирання ви порушите балансування і можете пошкодити деталі турбокомпресора, а спробувавши відкалібрувати турбокомпресор, ризикуєте не тільки турбіною, а й двигуном. Роботу з розбирання, складання та налагодження повинні виконувати навчені фахівці.

При виявленні пошкоджень або підозрі в неправильній роботі турбокомпресора, звертайтеся в наш сервісний центр. Ми проводимо безкоштовну діагностику, визначаючи справжню причину поломки. Ми вирішимо вашу проблему в найкоротші терміни, заощадивши ваш час і гроші.

Послуги Турбокрафт

Воспользуйтесь услугами профессионалов

Соблюдаем технологию ремонта и балансировки

Соблюдаем технологию ремонта и балансировки

Обладаем навыками балансировки сложных деталей и нестандартного оборудования по требуемому классу точности

Опытные специалисты

Опытные специалисты

Имеют достаточную квалификацию балансировки разных роторов.

Оборудованный цех

Оборудованный цех

Есть парк оборудования для изготовления необходимой оснастки и устранения дисбаланса вашего ротора.

Склад запчастей

Склад запчастей

Использование высококачественных запчастей, которые всегда в наличии на складе позволяют проводить ремонт за несколько дней.

Edit Template