Turbocraft

Як виправити переддув турбіни

Як виправити переддув турбіни

Переддув турбіни найчастіше пов'язаний із проблемами управління турбосистемою. Причинами можуть бути несправність клапана N75, порушення налаштування регульованої турбіни або зношування лопаток соплового апарату. Крім того, часто проблемою є збої в роботі системи ЄДР або порушення роботи електронного актуатора в турбінах з електронним управлінням.

Вирішення цих проблем потребує спеціалізованого обладнання та досвіду. Небезпека переддува полягає не тільки у підвищеній витраті палива, а й ризик капітального ремонту двигуна або турбокомпресора через підвищені температури. При переддуві деталі двигуна та турбосистеми працюють в умовах непередбачених конструкторами. Підвищена температура призводить до утворення тріщин підвищення крихкості металів та збільшення ступеня коксування мастила.

Для визначення та виправлення цих проблем потрібен стенд для налаштування турбокомпресора або тестер актуаторів, якщо причиною є електронний привід.

Ми використовуємо при ремонті сучасне обладнання та можемо якісно вирішити цю проблему для вас. Зверніться до нас для безкоштовної діагностики та ремонту високої якості турбокомпресора.

Послуги Турбокрафт

Воспользуйтесь услугами профессионалов

Соблюдаем технологию ремонта и балансировки

Соблюдаем технологию ремонта и балансировки

Обладаем навыками балансировки сложных деталей и нестандартного оборудования по требуемому классу точности

Опытные специалисты

Опытные специалисты

Имеют достаточную квалификацию балансировки разных роторов.

Оборудованный цех

Оборудованный цех

Есть парк оборудования для изготовления необходимой оснастки и устранения дисбаланса вашего ротора.

Склад запчастей

Склад запчастей

Использование высококачественных запчастей, которые всегда в наличии на складе позволяют проводить ремонт за несколько дней.

Edit Template