Turbocraft

Тривалість ремонту від 10 хвилин до 1 дня

Для того щоб скоротити час ремонту турбокомпресора, ми максимально стандартизували всі процеси. Також ми використовуємо професійне обладнання, пристосування та інструмент. Ба більше, ми створили величезний склад комплектуючих, тож не доводиться втрачати час на їхню доставку від постачальника. Усе це дає нам змогу відремонтувати турбокомпресор протягом 1 дня. Однак вирішити проблему з турбіною можна і швидше. Іноді буває достатньо всього 10 хвилин.

Турбіна з обмінного фонду За 10 хвилин ви за бажання можете обміняти зламаний турбокомпресор на ідентичний, тільки вже відремонтований. Агрегат, який ви отримаєте, вже пройшов усі необхідні операції та випробування. Під час огляду визначається вартість зношених деталей і витрати на роботи з ремонту. Ви платите ту саму суму, що заплатили б за ремонт вашої турбіни. Але при цьому ви економите 1 день, не витративши ні копійки додатково.

Усі турбокомпресори, зокрема і з обмінного фонду, збираються з однакових комплектуючих за однаковою технологією. Кожну турбіну видають із гарантійним талоном, а також із протоколами налагодження та балансування. Якщо у вас виникнуть сумніви, ваш турбокомпресор повторно встановлять на стенд для випробувань.

На жаль, іноді потрібного турбокомпресора немає в обмінному фонді. У цьому випадку ми із задоволенням виконаємо ремонт вашої турбіни протягом 1 дня, що теж швидко. Звертайтеся до нас, щоб якомога швидше забути про несправність.

Послуги Турбокрафт

Воспользуйтесь услугами профессионалов

Соблюдаем технологию ремонта и балансировки

Соблюдаем технологию ремонта и балансировки

Обладаем навыками балансировки сложных деталей и нестандартного оборудования по требуемому классу точности

Опытные специалисты

Опытные специалисты

Имеют достаточную квалификацию балансировки разных роторов.

Оборудованный цех

Оборудованный цех

Есть парк оборудования для изготовления необходимой оснастки и устранения дисбаланса вашего ротора.

Склад запчастей

Склад запчастей

Использование высококачественных запчастей, которые всегда в наличии на складе позволяют проводить ремонт за несколько дней.

Edit Template