Turbocraft

Потрапляння сторонніх тіл у турбокомпресор

Потрапляння сторонніх тіл у турбокомпресор - одна з поширених проблем, яка може призвести до серйозних наслідків. Як правило, це пов'язано з потраплянням всередину системи подачі повітря сміття та інших сторонніх предметів.

Крім стандартної проблеми з “дірявим повітряним фільтром”, причиною може бути тріщини або дірки в системі подачі повітря, наявність щілин між з’єднаннями або у фланцях турбокомпресора. Однак, причину потрапляння сторонніх тіл не завжди можна побачити з першого погляду, і вона може потребувати детального огляду всіх патрубків і з’єднань.
Ще однією причиною потрапляння чужорідних тіл може стати неакуратність майстрів під час встановлення турбокомпресора або під час проведення інших ремонтних робіт, пов’язаних з двигуном або суміжних з ним систем.
У будь-якому разі, потрапляння чужорідних тіл у турбокомпресор може призвести до його поломки і стати серйозною загрозою для двигуна. Недосвідчені майстри можуть припуститися помилок під час встановлення, не враховуючи правила і норми роботи з турбокомпресором. Тому рекомендується регулярно перевіряти повітряний фільтр і проводити огляд системи подачі повітря на предмет можливих тріщин, дірок і щілин. Під час встановлення або ремонту турбокомпресора слід діяти відповідно до рекомендацій виробника і довіряти роботу тільки досвідченим майстрам, щоб уникнути проблем, пов’язаних із потраплянням сторонніх тіл у турбокомпресор.

Послуги Турбокрафт

Скористайтеся послугами професіоналів

Дотримуємося технології ремонту та балансування

Дотримуємося технології ремонту та балансування

Володіємо навичками балансування складних деталей і нестандартного обладнання за необхідним класом точності

Кваліфіковані фахівці

Кваліфіковані фахівці

Мають успішний досвід балансування різних роторів

Обладнаний цех

Обладнаний цех

Маємо парк обладнання для виготовлення необхідного оснащення та усунення дисбалансу вашого ротора

Склад запчастин

Склад запчастин

Використання високоякісних запчастин, які завжди в наявності на складі, дають змогу проводити ремонт за кілька днів.
Edit Template