Turbocraft

Гарантія на ремонт турбокомпресора

Гарантія на ремонт турбокомпресора - це важливе питання, яке турбує багатьох автовласників. Однак, тривалість гарантії, як правило, не є головним критерієм при виборі сервісного центру. Адже гарантія - це насамперед маркетинговий інструмент для залучення клієнтів.

Не варто забувати, що гарантія на три місяці і гарантія на три роки – це, як правило, одне й те саме. Якщо турбокомпресор відремонтовано погано, то він вийде з ладу одразу, тобто через 5…10 хвилин або в перший день.

А якщо ви наїздили 10 000 кілометрів і минуло чотири місяці, і все працювало добре, і тільки потім поламалося, то проблема, найімовірніше, не в ремонті турбокомпресора і не в сервісі, який його ремонтував…. А є щось, що згубило турбіну. Це щось треба обов’язково знайти й усунути, перш ніж знову лагодити турбіну.

Ремонтний сервіс в цьому перший союзник, тому що йому не потрібні вічні гарантійні клієнти, а потрібні задоволені і вдячні замовники, які повернуться знову і порекомендують сервіс своїм друзям.

Як правило, сервіси, які дають більшу гарантію, наприклад, 3 роки, її просто не підтримують, адже вони добре орієнтуються в конструкції авто і можуть завжди придумати причину, з якої вийшов турбокомпресор з ладу, вказавши при цьому, що вони не винні, і що це не гарантійний випадок.

Таким чином, під час вибору сервісного центру не варто орієнтуватися на тривалість гарантії – це всього лише маркетинг. Важливіше звернути увагу на досвід і кваліфікацію фахівців, використовуване обладнання, а також відгуки інших клієнтів.

Послуги Турбокрафт

Скористайтеся послугами професіоналів

Дотримуємося технології ремонту та балансування

Дотримуємося технології ремонту та балансування

Володіємо навичками балансування складних деталей і нестандартного обладнання за необхідним класом точності

Кваліфіковані фахівці

Кваліфіковані фахівці

Мають успішний досвід балансування різних роторів

Обладнаний цех

Обладнаний цех

Маємо парк обладнання для виготовлення необхідного оснащення та усунення дисбалансу вашого ротора

Склад запчастин

Склад запчастин

Використання високоякісних запчастин, які завжди в наявності на складі, дають змогу проводити ремонт за кілька днів.
Edit Template