Turbocraft

Чому з ремонтом карданного вала не кожен може впоратися?

Ремонт карданного вала тільки на перший погляд простий, але варто лише заглибитися в цей процес, і одразу ж оголюються підводні камені, про які знають не всі. Основною проблемою багатьох ентузіастів, які починають займатися ремонтом карданних валів є відсутність навичок, знань і обладнання з необхідним оснащенням.

Чому ж так важливо підходити до ремонту карданного вала з розумом? Річ у тім, що карданний вал – це вузол, який передає великий крутний момент, а отже, зазнає великих навантажень, і помилки під час його ремонту неприпустимі. До кожної операції варто підходити відповідально.

Огляд карданного вала

Першою операцією під час ремонту кардана є його огляд. Перевірка шарнірів карданного вала на наявність люфтів зазвичай виконуються тактильним способом. Чи варто говорити про те, що визначити на дотик величину люфту може лише людина, яка має досвід у цій справі?

Під час огляду важливо бути уважним до дрібниць, адже саме на цьому етапі визначається стан кожного елемента карданного вала і обсяг, а також терміни виконуваних робіт. Досить пропустити лише одну тріщинку і кардан у процесі експлуатації сам себе зруйнує.

Послуги Турбокрафт

Воспользуйтесь услугами профессионалов

Соблюдаем технологию ремонта и балансировки

Соблюдаем технологию ремонта и балансировки

Обладаем навыками балансировки сложных деталей и нестандартного оборудования по требуемому классу точности

Опытные специалисты

Опытные специалисты

Имеют достаточную квалификацию балансировки разных роторов.

Оборудованный цех

Оборудованный цех

Есть парк оборудования для изготовления необходимой оснастки и устранения дисбаланса вашего ротора.

Склад запчастей

Склад запчастей

Использование высококачественных запчастей, которые всегда в наличии на складе позволяют проводить ремонт за несколько дней.

Edit Template