Turbocraft

Чому не можна купувати вживаний турбокомпресор з розборки?

Якщо ви думаєте, що купівля вживаного турбокомпресора на розбиранні може допомогти вам заощадити гроші, то ви можете виявитися не праві. ЦЕ ЛОТОРЕЯ. Він може виявитися робочим, а може ні. Навіть якщо Ви хочете купити б/в турбіну - купіть її в спеціалізованому сервісі, він може її хоча б перевірити.

Краще купити відновлену в сервісі турбіну, ніж просто з розборки “кота в мішку”.

Потрібно розуміти купівля б/в турбокомпресора може призвести до великих проблем у майбутньому. Такі турбокомпресори, як правило, не чистять перед продажем, і якщо і чистять, то тільки зовні. Це означає, що всередині він може бути закоксований, тому при перевірці у нього навіть не відчувається люфтів, і здається, що турбокомпресор в робочому стані. Однак такий турбокомпресор може не тільки вийти з ладу в будь-який момент часу, а й стати реальною загрозою для вашого двигуна.

Шматочки коксу, які відшарувалися, без зусиль перекривають невеликі канали подачі масла, що стає причиною масляного голодування турбокомпресора. При масляному голодуванні може статися обрив вала турбокомпресора, і уламки крильчаток мають всі шанси потрапити в камеру згоряння або застрягти в інтеркулері. У будь-якому разі, на вас чекає непростий ремонт, якого можна було б уникнути.

Якщо у вас виникла проблема з турбокомпресором, краще замініть зношений картридж на новий або віддайте ваш турбокомпресор на ремонт. Повірте, так ви точно заощадите більше, ніж купуючи “кота в мішку”. Не забувайте, що турбокомпресор – це основний компонент турбо системи двигуна, і його надійність може вплинути на загальну продуктивність і безпеку вашого автомобіля.

Якщо вам потрібна допомога в підборі картриджа або необхідний ремонт турбокомпресора ми готові допомогти вам у вирішенні цих завдань. Зв’яжіться з нами щоб дізнатися більше.

Послуги Турбокрафт

Скористайтеся послугами професіоналів

Дотримуємося технології ремонту та балансування

Дотримуємося технології ремонту та балансування

Володіємо навичками балансування складних деталей і нестандартного обладнання за необхідним класом точності

Кваліфіковані фахівці

Кваліфіковані фахівці

Мають успішний досвід балансування різних роторів

Обладнаний цех

Обладнаний цех

Маємо парк обладнання для виготовлення необхідного оснащення та усунення дисбалансу вашого ротора

Склад запчастин

Склад запчастин

Використання високоякісних запчастин, які завжди в наявності на складі, дають змогу проводити ремонт за кілька днів.
Edit Template